etykieta spa

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

Wszystkich gości korzystających z usług działu SPA prosimy:

  • o przybycie na zabieg ok. 5 min przed rozpoczęciem w szlafroku i kapciach hotelowych, zachęcamy do skorzystania z krótkiego prysznica przed przybyciem na zabieg, aby ciało było przygotowane do zabiegów pielęgnacyjnych.
  • przybywanie w SPA bez kosztowności i biżuterii, oraz zdjęcie której poprosimy przed zabiegiem. Hotel nie ponosi odpowiedzialności za zgubione elementy biżuterii.
  • na zabiegi pielęgnacyjne twarzy przychodzić bez makijażu.
  • dbając o pełen relaks i odprężenie Gości przebywających w SPA, prosimy aby telefony komórkowe zostały wyłączone lub wyciszone przed wejściem do strefy SPA.
  • z pełnego wachlarza zabiegów mogą korzystać Goście w wieku powyżej 16 lat. Dzieciom w wieku od 5 lat i nastolatkom polecamy zabiegi przygotowane specjalnie dla nich, z których mogą korzystać za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów.
  • o nie wnoszenie i nie konsumowanie alkoholu przed lub w trakcie wizyty w SPA.

morski mikroklimat

Współczesny człowiek korzystający z dobrodziejstw centralnego ogrzewania robi sobie krzywdę pozwalając aby temperatura w mieszkaniu przekroczyła 21 st. C. Nasze organizmy są delikatne, rozhartowane i w efekcie podatne na infekcje - wystarczy spacer w wietrzny dzień żeby się rozchorować.
Przekonanie, że łykanie witamin nas ochroni jest iluzją, bo przy obecnym spożyciu supelementów przychodnie powinny być puste a jest dokładnie odwrotnie, czyli pękają w szwach.

A może warto skorzystać z terapii klimatem? Klimatoterapia jest uznaną przez lekarzy, udowodnioną naukowo formą leczenia. Wyjazd nad morze, gdzie nasz organizm oderwie się od ciepłego, domowego kokonu zadziała jak terapia szokowa, która aktywuje system immunologiczny a w efekcie podniesie odporność.

Dlaczego spacery nad morzem mają większe działanie terapeutyczne niż spacer po parku w rodzinnej miejscowości?
Bo na plaży oddychamy morskim aerozolem. 60% wiatrów ciągnie od morza w kierunku lądu przynosząc czyste, wolne od zanieczyszczeń i alergenów powietrze. Do tego powietrza uwalniają się z morskich fal cząsteczki wody bogate w jod i inne pierwiastki. Każdy oddech to lecznicza inhalacja, która ułatwia oddychanie i odkrztuszanie śluzu z górnych dróg oddechowych.

Spacerując po plaży możemy zdjąć buty i pozwolić by morski piasek masował nam stopy - to darmowy zabieg refleksoterapii.

fitness

Ruch leczy! Naszą propozycję kierujemy do osób, które nie uprawiają żadnych sportów i nie mają motywacji to rozpoczęcia jakiejkolwiek aktywności ruchowej. Wykorzystaj urlop nad morzem do regularnych treningów. Hotel zapewnia regularne posiłki i salę fitness ze sprzętem.
Dwa tygodnie regularnych treningów wystarczą, by wypracować sobie nawyk ćwiczeń!
SPRÓBUJ!

TRENUJ  •  JEDZ  •  ŚPIJ

Kiedy będziesz się ruszać, Twój organizm wydzieli endorfiny i spali kalorie. Poczujesz się lekki i zadowolony. Poprawi się Twoje krążenie a przez to dotlenienie i odżywienie wszystkich tkanek.

wellness & spa

SPA nie jest już symbolem luksusu ale powszechnie dostępnego komfortu, z którego korzystamy świadomi potrzeb naszego zmęczonego cywilizacją organizmu. Często wystarczy weekend w SPA aby przywrócić harmonię ciała i ducha. W filozofii SPA podstawową rolę odgrywa woda, czyli kąpiele wodne oraz związane z nimi zabiegi.

Hydroterapię stosowali już w starożytności Egipcjanie, Grecy i przede wszystkim Rzymianie, którzy uczynili z różnego rodzaju kąpieli zjawisko powszechne, udokumentowane w literaturze, dzięki czemu Świat wie dziś o rzymskich termach. Wbrew powszechnym opiniom, nie były to wyłącznie łaźnie, a obiekty, składające się z pomieszczeń bezpośrednio związanych z wodą, z sal gimnastycznych, stadionów oraz portyków dla wypoczywających i chcących podyskutować. Poza tym, w termach znajdowały się biblioteki, bufety, pokoje muzyczne, sale do gier itp. z czasem kąpiele stały się prawdziwym rytuałem o głębokim znaczeniu obyczajowym i towarzyskim.

Z dobrodziejstw hydroterapii korzystali też mieszkańcy Dalekiego Wschodu, którzy stosowali ciepłe kąpiele dla złagodzenia objawów zmęczenia, wspomagania gojenia ran, a także zwalczania złego samopoczucia i depresji. Z czasem jako elementy uzupełniające doszły masaże, gimnastyka, diety lecznicze i napary z ziół.

Woda to źródło życia, symbol odnowienia i świeżości. Dzięki właściwej pielęgnacji ciała i duszy można z energią i optymizmem stawić czoła czekającym obowiązkom. Wspaniałe chwile relaksu płynące z kontaktu z wodą są jej podstawą. Pobyt w komfortowym hotelu SPA to zawsze niezapomniane chwile w pięknym otoczeniu, blisko natury, gdzie każdy dzień sprawia, że ciało i psychika błyskawicznie się regenerują. Nasze centrum SPA korzysta z najnowszej wiedzy z zakresu kosmetyki i odnowy biologicznej. Dzięki temu świadczymy Gościom usługi najwyższej jakości. Dopełnieniem całego weekendu w SPA będzie pobyt na basenie oraz w Oazie Relaksu zawierającej liczne atrakcje, jaskinię solankową z hydromasażem, sauny i łaźnie parowe i wiele innych. Do Państwa dyspozycji są codziennie nasi doświadczeni terapeuci.

cennik zabiegów

W ofercie posiadamy duży wybór zabiegów, które podzieliliśmy na 3 kategorie:

  • zabiegi rehabilitacyjne - mają udowodnione działanie lecznicze ze szczególnym uwzględnieniem terapii kardiologicznej, ortopedycznej i neurologicznej, więcej informacji w zakładce REHABILITACJA
  • zabiegi Wellness & SPA - działają upiększająco na skórę czyli wyszczuplają, ujędrniają, nawilżają, ale również relaksują i głęboko odprężają, pełna informacja w zakładce Wellness & SPA
  • Day SPA - czyli pakiet zabiegów do wykorzystania jednego dnia, zabiegi są tak dobrane że ich dobroczynny wpływ ma szerokie spektrum działania, celem jest upiększenie i głębokie odprężenie

Jeśli nie chcesz tracić czasu na szukanie zabiegu który Cię interesuje skorzystaj ze skrótu ctrl+F a gdy pojawi się małe okienko (w wyszukiwarce Chrome będzie w prawym górnym rogu) wpisz tam jego nazwę.

zabiegi rehabilitacyjne

Zabiegi fizykalne

Fizykoterapia to leczenie polegające na działaniu na organizm człowieka różnymi czynnikami fizycznymi pochodzącymi ze źródeł naturalnych lub wytworzonych sztucznie, jak: ciepło, drgania mechaniczne, pole elektryczne, prąd elektryczny, światło, mikrofale, różnego rodzaju promieniowanie. Działanie zjawisk fizykalnych jest od dawna znane i używane w leczeniu. Przynoszą one znakomite efekty w leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa jak i w zwyrodnieniach stawów. Działają one na komórki regeneracyjnie, stymulująco, rozluźniająco, a co najważniejsze przeciwbólowo, nie sposób wymienić ich wszystkich zalet. Hotelowa baza rehabilitacyjna oferuje bardzo szeroką ofertę świadczonych usług przy użyciu najnowszego sprzętu i technik. W naszej ofercie znajduje się m.in.:

Nazwa zabiegu Czas trwania zabiegu Cena zabiegu
stymulacja mięśni 15 min 40 zł
diadynamik 10 min 20 zł
prądy interferencyjne 10-15 min 20 zł
prądy Kotz'a 15 min 20 zł
prądy Tens 10 min 20 zł
prądy Trabeta 10-20 min 20 zł
prąd galwaniczny 10 min 20 zł
jonoforeza 15 min 25 zł
galwanoborowina 15 min 50 zł
magnetoterapia 15 min 25 zł
ultradźwięki 5-10 min 20 zł
fonoforeza 5-10 min 25 zł
lampa bioptron 10 min 20 zł
sollux 10 min 20 zł
laseroterapia 10 min 20 zł
krioterapia 3 min 25 zł
inhalacje z lekarstwem 10 min 30 zł
inhalacje solankowe 10 min 20 zł

 


Masaże lecznicze

Masaż leczniczy: jest to najstarsza metoda masażu, polegająca na rytmicznym wywieraniu i zwalnianiu ucisku na tkanki miękkie za pomocą odpowiednich chwytów. Masaż leczniczy, podobnie jak inne zabiegi fizjoterapeutyczne oddziaływuje przez mechanizmy nerwowe i hormonalne na cały organizm, zmniejsza zwiększone napięcie mięśni, zwiększając ukrwienie, działa również przeciwbólowo. Wykonywanie go na większych powierzchniach ciała działa uspokajająco, odprężająco, nasennie. Masaż leczniczy określonych okolic ciała może wpływać na te narządy wewnętrzne, które są unerwione przez ten sam odcinek rdzenia kręgowego. W ten sposób może miejscowy masaż np.: usuwać skurcze istniejące w narządach wewnętrznych.

Nazwa masażu Czas trwania masażu Cena masażu
masaż klasyczny częściowy 20 min 40 zł
masaż klasyczny kręgosłupa 30 min 70 zł
masaż klasyczny kończyn dolnych 30 min 70 zł
masaż limfatyczny częściowy 40 min 80 zł
masaż limfatyczny całego ciała 70 min 160 zł
masaż limfatyczny mechaniczny BOA 20 min 30 zł

 


Kinezyterapia i gimnastyka

Ta forma terapii polega na wykorzystaniu różnych form ruchu. Głównym celem tej terapii jest przywrócenie bezbolesnych ruchów kręgosłupa i kończyn, poprawa wydolności organizmu i wytrzymałości mięśni, oraz kontrolowany spadek wagi ciała. Obejmuje również kształtowanie prawidłowych nawyków ruchowych.
Kinezyterapia stosowana jest w profilaktyce, rekreacji i rehabilitacji. Leczniczo stosujemy odpowiednio dobrane ćwiczenia do jednostki chorobowej.

Nazwa zabiegu Czas trwania zabiegu Cena zabiegu
ćwiczenia indywidualne z fizjoterapeuta 30 min 70 zł
gimnastyka grupowa 20 min 15 zł
gimnastyka grupowa w basenie 20 min 15 zł
gimnastyka grupowa na plaży 20 min 15 zł

Zajęcia grupowe uznawane są od pięciu osób w grupie.
Rezerwacja miejsc w Recepcji SPA, tel. +48 94 35 15 431 wew.906, na dzień przed planowaną gimnastyką lub mailowo spa@lambert-hotel.pl


Balneologia:

Zabiegi balneoterapii wykonywane w naszym hotelu to przede wszystkim okłady borowinowe. 

Borowina jest rodzajem torfu o specyficznych właściwościach fizykochemicznych. Okłady borowinowe powodują przyśpieszenie obiegu krwi w organizmie. Zastosowanie ich pozwala na szybkie i efektywne działanie substancji, które naturalnie uśmierzają ból nadwyrężonych, uszkodzonych czy naciągniętych mięśni stawów. Działają silnie bodźcowo i przeciwzapalnie, bakteriostatycznie i bakteriobójczo jak również ściągająco na skórę.

 

Nazwa zabiegu Czas trwanie zabiegu Cena zabiegu
okłady borowinowe częściowe 10-15 min 30 zł

zabiegi spa

Zabiegi na twarz

NAZWA CZAS CENA
face maping - analiza skóry 15 min 45 zł
masaż twarzy 20 min 60 zł
masaż twarzy + maska algowa 40 min 90 zł
zabieg oczyszczania manualnego 60 min 189 zł
zabieg oczyszczający Medi Bac 75 min 200 zł
zabieg nawilżająco-odżywczy 60 min 189 zł
zabieg regenerujący 75 min 200 zł
zabieg łagodzący UltraCalming 75 min 200 zł
zabieg odżywczo - odnawiający 75 min 200 zł
zabieg witaminowo - regenerujący 75 min 200 zł
zabieg przeciwzmarszczkowy AgeSmart 75 min 250 zł
zabieg na przebarwienia ChromaWhite 75 min 250 zł
zabieg poprawiający owal twarzy 75 min 400 zł
zabieg anty age Global 75 min 300 zł
multiwitaminowa terapia okolic oczu 40 min 120 zł
multiwitaminowa terapia okolic oczu W ZABIEGU   70 zł
mikrodermabrazja diamentowa / korudowa 60 min 140 zł
mikrodermabrazja diamentowa / korudowa w zabiegu   70 zł
peeling kawitacyjny 45 min 100 zł
peeling kawitacyjny w zabiegu 50 zł

 


Zabiegi na ciało

pielęgnacja skóry połączona z masażem

NAZWA CZAS CENA
ZABIEG MODELUJĄCY
połączenie aktywnej maski z kofeiną i cytrusami wraz z masażem wyszczuplającym, działa modelująco i uelastyczniająco na ciało. Zapewnia doznania łagodnego ciepła.
90 min 250 zł
ZABIEG DETOX
usuwanie toksyn oraz redukcja cellulitu, dzięki procesowi delikatnego pocenia oraz masażu drenującego dającego uczucie lekkości i wyprofilowanej sylwetki.
90 min 250 zł

 


Masaże

mają zbawienny wpływ na nasze samopoczucie, działa relaksująco, rewitalizująco na naszą skórę, pomaga w zwalczaniu stresu oraz przywraca równowagę

NAZWA CZAS CENA
Masaż klasyczny całego ciała 50 min 120 zł
Masaż relaksacyjny całego ciała na maśle Karite 50 min 160 zł
Masaż częściowy ciała 20 min 40 zł
Masaż leczniczy pleców 30 min 70 zł
Masaż limfatyczny całego ciała 70 min 160 zł
Masaż bańką chińską (brzuch, uda, pośladki) 30 min 80 zł
Masaż antycellulitowy (brzuch, uda, pośladki) 40 min 140 zł
Masaż bambusami (brzuch, uda, pośladki) 30 min 120 zł
Masaż bambusami całego ciała 60 min 240 zł
Masaż relaksacyjny aromatyczny 50 min 140 zł
Masaż całego ciała gorącymi kamieniami 60 min 180 zł
Masaż pleców gorącymi kamieniami 30 min 90 zł
Masaż całego ciała świecą 50 min 180 zł
Masaż pleców świecą 30 min 90 zł
Masaż całego ciała stemplami ziołowymi 60 min 180 zł
Masaż pleców stemplami ziołowymi 30 min 120 zł
Masaż całego ciała z akupresurą 50 min 140 zł
Masaż misami tybetańskimi 30 min 130 zł
Abhyanga - olejowy masaż całego ciała 60 min 250 zł
Udvartana - ziołowy masaż całego ciała 60 min 220 zł
Shirodhara- masaż głowy ciepłymi olejami 30 min 160 zł
Lomi Lomi Nui 70 min 280 zł
Tybetański masaż stóp 40 min 100 zł
Refleksologia stóp 30 min 90 zł

 


Rytuały

pielęgnacyjny całego ciała zaczyna się od umycia ciała pianą, oczyszczenia skóry z martwego naskórka, otulenia ciała maską dobraną według potrzeb. Na koniec zabiegu zostaje wmasowany balsam tej samej nuty zapachowej. Ceremonia zapewnia rezultat w postaci doskonałego nawilżenia i ujędrnienia skóry. Wykonanie serii zabiegów jak i stosowanie zaleconej pielęgnacji domowej wzmocni efekt ujędrnienia, nawilżenia, uelastycznienia oraz wyszczuplenia.

Dla osób, które mają za mało czasu, a chcieliby oczyścić skórę i ją nawilżyć balsamem, proponujemy krótszą wersję - Terapię SPA.

NAZWA CZAS CENA
Peeling solny / cukrowy 40 min 120 zł
Peeling solny / cukrowy w zabiegu   90 zł
Rytuał z kozim mlekiem i liczi / ukojenie i regeneracja 75 min 250 zł
Rytuał żurawinowy / odmłodzenie, ochrona, rewitalizacja 75 min 250 zł
Rytuał kawowy / wyszczuplenie, detoks, redukcja cellulitu 75 min 250 zł
Rytuał czekoladowy / ujędrnienie, poprawa kolorytu, relaks 75 min 250 zł
Terapia "Bogactwo ogrodu" 40 min 120 zł
Terapia len & grapefruit 40 min 120 zł
Terapia guaranna 40 min 120 zł
 

 


Stopy i dłonie

NAZWA CZAS CENA
Manicure expresowy (bez malowania) 40 min 60 zł
Manicure z malowaniem 60 min 80 zł
Manicure SPA z parafiną 75 min 115 zł
Manicure japoński 70 min 120 zł
Manicure z lakierem hybrydowym 65 min 100 zł
Malowanie paznokci 20 min 25 zł
Pedicure expresowy (bez malowania) 50 min 90 zł
Pedicure z malowaniem 65 min 115 zł
Pedicure SPA z parafiną 80 min 150 zł
Pedicure z lakierem hybrydowym 75 min 125 zł
Zdjęcie hybryd 20 min 30 zł
Parafina na dłonie lub stopy 30 min 50 zł

 


Usługi dodatkowe

NAZWA CZAS CENA
Regulacja brwi 15 min 20 zł
Henna brwi lub rzęs 15 min 20 zł
Henna komplet + regulacja 35 min 45 zł
Henna brwi + regulacja 25 min 30 zł

 

DEPILACJA WOSKIEM LUB PASTĄ CUKROWĄ CZAS CENA
Wąsik/Broda 10 min 35 zł
Pachy 20 min 50 zł
Bikini 40 min 60 zł
Głębokie bikini 60 min 120 zł
Łydki/ przedramiona 40 min 80 zł
Całe nogi / plecy 60 min 140 zł

 


Zabiegi dla Panów

NAZWA CZAS CENA
Energetyczny zastrzyk
Potężny zastrzyk energii i witalności dla każdego rodzaju cery, w szczególności z oznakami starzenia
60 min 300 zł
Red - Stop
Zabieg przeznaczony dla cery wrażliwej i naczyniowej z podrażnieniami
60 min 250 zł
Głęboko nawilżający
Zabieg nawilżający i regenerujący skórę
60 min 250 zł

 

 


Kosmetologia estetyczna

Mezoterapia mikro-igłowa z wybraną ampułką aktywną

TYP ZABIEGU CENA CENA 5 ZABIEGÓW
twarz (czoło, okolice oczu, ust, policzki) 200 zł 950 zł
twarz + szyja 250 zł 1 125 zł
twarz + szyja + dekolt 300 zł 1 350 zł
szyja lub dekolt 160 zł 720 zł

 

Terapia przeciwzmarszczkowa - medyczny system bezigłowej redukcji zmarszczek

TYP ZABIEGU CENA CENA 5 ZABIEGÓW
twarz (czoło, okolice oczu, ust, policzki) 200 zł 950 zł
twarz + szyja 250 zł 1 125 zł
twarz + szyja + dekolt 300 zł 1 350 zł
szyja 160 zł 720 zł

 

Bezinwazyjny lifting skóry - medyczny bezigłowy system DERMA LIFT

TYP ZABIEGU CENA CENA 5 ZABIEGÓW
twarz (czoło, okolice oczu, ust, policzki) 200 zł 950 zł
twarz + szyja 250 zł 1 125 zł
twarz + szyja + dekolt 300 zł 1 350 zł
szyja 160 zł 720 zł
biust 250 zł 1 125 zł
ramiona 200 zł 950 zł
boki 200 zł 950 zł
brzuch 200 zł 950 zł
uda 300 zł 1 350 zł
pośladki 250 zł 1 125 zł

 

Wybielanie skóry - medyczny bezigłowy system usuwania przebarwień

TYP ZABIEGU CENA CENA 5 ZABIEGÓW
twarz (czoło, okolice oczu, ust, policzki) 200 zł 950 zł
twarz + szyja 250 zł 1 125 zł
twarz + szyja + dekolt 300 zł 1 350 zł
szyja lub dekolt 160 zł 720 zł
ciało (plamki pigmentowe na ciele) 160 zł 720 zł

Zabiegi HI-TECH

SKINSHOCK wraz z NNM LIPOKONTOUR to technologie nowej generacji. potwierdzone naukowo i klinicznie. Połączenie dwóch sił działania: fali akustycznej i elektrycznej, potęguje i przypiesza efekt terapii, a wykorzystanie lasera i procesu Aquaphoresis wspomaga transport innowacyjnych substancji aktycznych do tkanki podskórnej, tonizacji mięśni i drenaż limfatyczny.

MEDYCZNY SYSTEM DO ZWALCZANIA CELLULITU I ROZPUSZCZANIA TKANKI TŁUSZCZOWEJ
TYP ZABIEGU CENA 1 ZABIEGU CENA 5 ZABIEG.
brzuch 220 PLN 1 000 PLN
brzuch + boki 240 PLN 1 100 PLN
uda, przód lub uda tył 260 PLN 1 200 PLN
uda + pośladki 280 PLN 1 300 PLN
pośladki 160 PLN 700 PLN
ramiona 160 PLN 700 PLN

 

INNOWACYJNA TERAPIA MEDYCZNA EAT SKIN SHOCK - redukcja cellulitu i ujędrnienie ciała
TYP ZABIEGU CENA 1 ZABIEG. CENA 5 ZABIEG.
Uda przód lub tył 180 PLN 810 PLN
Bryczesy 150 PLN 675 PLN
Plecy 180 PLN 810 PLN
Ramiona 150 PLN 675 PLN
Pośladki 180 PLN 810 PLN
Brzuch 180 PLN 810 PLN